| Správy (archív) | Sprievodca/návod | Liga | Linky | O klane 47 (en) | ...späť na Virgovu stránku
gradient

#ut2004.sk Newbie Cup #1 je tu!

permalink

25. 8. 2005, Virgo47

Dnes po obede sa rozbiehajú prvé kolá Newbie Cupu organizovaného pod patronátom kanálu #ut2004.sk (sieť irc.quakenet.org). Sprievodné články môžete nájst aj na UnitedGaming alebo na e-sports).

Momentálne sú registrovaní nasledujúci hráči: 4thTB-Tiberius, HuKuS, [uG]xavier, Virgo47, Rytier47, PanKlobouk*HQ, Garfield, Maslenka47, Edward, Cruiser a Matti.

Pravidlá

Miesto skupín sa budú hrať dve kolá štandardného FFA na Rankine. Z prvého kola postúpia 4 najlepší do skupiny A, z druhého sa podobne vytvorí skupina B. V single elimination play-off sa potom budú hrať zápasy podľa schémy A1-B4, A2-B3, A3-B2 a A4-B1. Hrať sa budú štandardné duely (UTComp 1v1) na dve víťazné mapy (best of three), pričom v rámci jedného zápasu sa mapy nesmú opakovať.

Play-off maplist

Priebeh bojov

Nakoniec sa hralo len jedno FFA kolo, nakoľko sa nás zbehlo len 7. Začalo sa 17:15 a pre moju neschopnosť nastaviť dopredu server poriadne sa skončilo minútku pred časovým limitom, keďže HuKuS dosiahol 50 fragov. :-))) Výsledné poradie: HuKuS, 4thTB-Tiberius, Virgo47, Rytier47, Maslenka47, Garfield a Edward (screenshot). Z ďalších bojov som sa odhlásil a nasledovalo play-off (HuKuS a Tiberius išli rovno do druhého kola).

1. kolosemifinálefináleKonečné poradie
-4th-Tiberius-4th-Tiberius
Maslenka47vs. (1:x)
vs. (2:0)Maslenka47
Garfieldvs. (0:2)
  • 1. miesto: HuKuS
  • 2. miesto: -4th-Tiberius
  • 3-4. miesto: Maslenka47, Rytier47
HuKuSHuKuS
Rytier47vs. (2:0)
vs. (1:x)Rytier47
Edward

Záver

Menšia účasť zrýchlila priebeh celého turnaja a súčasne zúžila okruh hráčov na čisto slovenskú newbie elitu. :-) V prvom kole si výborne viedli hráči nášho Fan klanu 47. Vzápätí však Rytier narazil na favorita turnaja HuKuSa, ktorý nezaváhal a postúpil po (pre nás) zdrvujúcich výsledkoch. Maslenka začla s Tiberiusom oveľa lepšie – v Rankine ho porazila a isto to chcela zopakovať na Ironicu. Nezačala tam celkom šťastne, ale celú dilému za ňu vyriešila u nás padnutá sieť – takže nechtiac sa kontumačne pridala k Rytierovi.

Finále sa nieslo jasne v znamení favorizovaného HuKuSa, ktorý nedal Tiberiusovi veľa šancí a po dvoch hrách sa stal prvým šampiónom #ut2004.sk Newbie Cupu – gratulujeme!


Be RED or BLUE – 47'll kill you!