| Správy (archív) | Sprievodca/návod | Liga | Linky | O klane 47 (en) | ...späť na Virgovu stránku
gradient

#ut2004.sk Newbie Cup #3

permalink

16. 10. 2005, Virgo47

V nedeľu 16. 10. 2005 sa uskutočnil tretí fun Newbie Cup organizovaný pod patronátom kanálu #ut2004.sk (sieť irc.quakenet.org). Sprievodné články môžete nájst aj na UnitedGaming alebo na e-sports. Ak sa neviete na IRC dostať, prečítajte si prvú správu z týchto drobností (mIRC klient pre slovenských hráčov UT2004). Na IRC treba čítať topic kanálu.

Zaregistrovali sa nasledujúci hráči:

Maslenka47
Ater_Vipera
Rawen_svk
Seth
Garfield
Rytier47
Yanko
sonic315
johny
Oryctes

Pravidlá

Miesto skupín sa hrajú dve kolá štandardného FFA na Rankine. Z prvého kola postúpia 4 najlepší do skupiny A, z druhého sa podobne vytvorí skupina B. V single elimination play-off sa potom budú hrať zápasy podľa schémy A1-B4, A2-B3, A3-B2 a A4-B1. Hrať sa budú štandardné duely (UTComp 1v1) na dve víťazné mapy (best of three), pričom v rámci jedného zápasu sa mapy nesmú opakovať.

Play-off maplist

Servery

K dispozícii sú tri servery:

Priebeh bojov

Prvý FFA zápas (screenshot) vyhral FFAvorizovaný Ater_Vipera. S ním ďalej postúpili Rawen_svk, Seth a johny.
Druhý FFA zápas (screenshot) vyhrala Maslenka47, za ktorou ďalej na postupových miestach nasledovali doteraz neznámy Oryctes, potom Garfield a Rytier47. Nepostúpil sonic315 a Yanko bol v druhom kole kicknutý, keďže bol nečinný a nemohli sme dať ready.

1. kolosemifinálefináleKonečné poradie
Ater_Vipera
vs. (2:0)Ater_Vipera
Rytier47
vs. (1:2k)Maslenka47
johny
vs. (0:2)Maslenka47
Maslenka47
vs. (0:2)
  • 1. miesto: Rawen_svk
  • 2. miesto: Maslenka47
  • 3-4. miesto: Ater_Vipera, Oryctes
Seth
vs. (1:2)Oryctes
Oryctes
vs. (0:2)Rawen_svk
Rawen_svk
vs. (2:0k)Rawen_svk
Garfield

Záver

Účasť 10 ľudí je ďalší posun k lepšiemu. Stretli sa aj známe dvojice z ligy. V prvom kole na seba narazili dvaja horúci kandidáti na finále a prekvapivo (oproti lige) Maslenka47 tentoraz johnyho porazila. Garfield vzdal po chvíli zápas proti Rawenovi, v ďalšom kole pre technické problémy za stavu 1:1 na mapy nechal Maslenke47 kontumačnú výhru Ater_Vipera. Boli sme svedkami poliatej klávesnice (johny), strašného hladu počas zápasu (Oryctes) aj shieldjump samovraždy (Ater_Vipera). Bola teda aj naozaj zábava. :-))) Podstatné ale je, že sa tá naša malá UT komunita pomaly rozrastá.

Finále bolo celkom vyrovnané (takže Rawen_svk nie je vyradený z Noob Cupov), ale nie až tak ako minule – navyše na konci evidentne Maslenke47 chýbala motivácia. Maslenke47 tak druhýkrát ušla zlatá. Rawen_svk je aktuálnym šampiónom #ut2004.sk Newbie Cupu – gratulujeme!


Be RED or BLUE – 47'll kill you!