| Správy (archív) | Sprievodca/návod | Liga | Linky | O klane 47 (en) | ...späť na Virgovu stránku
gradient

47 2on2 fan turnaj

permalink

20. 12. 2005, Virgo47

Ostáva odohrať finále, ktoré sa možno uskutoční až po sviatkoch. Akonáhle budú nové informácie, článok sa objaví na začiatku hlavnej stránky.

V nedeľu 18. 12. 2005 sa uskutoční 47 2on2 fan turnaj. Začiatok sa plánuje na 18:00. Nakoľko ani v tomto podujatí nejde o nič iné ako o zábavu, vznikol nápad hrať v pároch "silný bráni slabšieho", nakoľko dvaja dobrí hráči by nedali zvyšku poľa veľa šancí. Nie je to však povinnosť, je to len na vás. Turnaj je opäť určený len pre slovenských hráčov. Očakávam, že sa krátko pred začiatkom všetci stretneme na IRC kanále #ut2004.sk v sieti irc.quakenet.org.

Odporúčam do vašej pozornosti program známy ako TeamSpeak (www.goteamspeak.com, vás bude zaujímať TS klient, nie server). Ak zháňate TeamSpeak server, skúste ako IP/meno hosta zadať fornax.sk. Začnite sa pomaly zohrávať, spoznávajte aspoň tie mapy, ktoré sú v mapliste na tento turnaj, a samozrejme skúšajte, aké to je komunikovať cez nejaký ten TeamSpeak.

Registrované tímy

Registrácia je uzavretá a sú rozlosované zápasy v prvom kole WB.

Pravidlá

Maplist

Je povolené hrať aj na mapách mimo list, ak s tým súhlasia obe strany. Tri mapy uvedené v liste sú ale povinné v tom zmysle, že voľbu z nich nemôže druhá strana odmietnuť.

Servery

Priebeh bojov

klikni sem pre zobrazenie/skrytie pavúka

klikni sem pre zobrazenie/skrytie zápasov

Maslenka47 nám suplovala náhradníčku – a to najprv miesto Dracikka, ktorý druhú hru nemohol odohrať, a potom miesto zeRa (vznikol tak dievčenský tím). V oboch hrách mala nevďačnú rolu hráčky tímu, ktorý vypadol z LB.


Be RED or BLUE – 47'll kill you!