| Správy (archív) | Sprievodca/návod | Liga | Linky | O klane 47 (en) | ...späť na Virgovu stránku
gradient

UT2004 Fan klan 47

Uvažoval som, či našu bandu 47 nazvať klanom alebo len takým fanklubom hráčov UT2004. Nakoniec som sa rozhodol pre označenie "Fan klan". Nie sme zatiaľ žiadni "competitive" hráči a je vôbec otázne, či budeme. Ale baví nás to a baví nás sa rôzne zlepšovať. Na druhú stranu máme aj iné stránky životov, prácu, lásky... skrátka nemôžme byť totálni hard-core hráči. Nevadí.

Chcete byť členmi Fan klanu 47? Prečítajte si najprv podmienky na vstup.

Fan klan 47 na ESL

Predstavenie 47

Virgo47

Virgo47

Rola: leader, fighter, webmaster

Virgo47 je nick, ktorý používam bežne všade tam, kde by prosté Virgo vysokopravdepodobne kolidovalo. Z toho potom aj vznikol nápad pripájať 47 k ďalším členským nickom, hoci nie je to povinnosť. (Ale mňa to poteší. :-)) Zatiaľ som z tej našej mikrobandy najlepší, ale je otázne, ako dlho mi to vydrži. Anyway, ak niekto je "founder", tak som to ja. :-) UT2004 hrávam len od marca 2005 (teda hovorím o intenzívnejšom hraní, kedy mám na to aký taký HW). Predtým som drvil UT (2003 ma minula), ale to tiež len tak na intráku. On-line hrám až teraz od marca a ... je to teda iná skúsenosť. :-) Nemám žiadnu obľúbenú zbraň (resp. mám ich veľa) a mojím snom je naučiť sa naozaj dobre so Shock Rifle. Najviac ma baví hrať Onslaught. Rád likvidujem zvyšných členov 47 v klasickom DM. :-)

virgo47 na ESL


Rytier47

Rytier47

Rola: fighter

UT2004 hrávam od apríla 2005. Okrem role figher by som mohol mať aj rolu "občasná obeť". Obľubujem Lightning Gun a poteší ma, ak stretnem niekoho, kto má zdravie pod 70. :-) Okrem toho sa učím byť zlý s raketami.

rytier47 na ESL


Maslenka47

Maslenka47

Rola: fighter

Maslenka47 je tretím členom klanu. UT2004 hráva od apríla 2005. Obľubuje Minigun a vie s ním byť neuveriteľne hnusná. Utočí dosť do tela (čo jej asi lepší boti aj lepší hráči vysvetlia) a na blízko je dosť nepríjemné jej výrazné využívanie z-osy. Neznáša AVRiLy a rakety. Jej obľúbený typ hry je instagib DM.

maslenka47 na ESL


Ed01_47

Ed01_47

Rola: fighter

Z bandy 47 som najstarší, čo ale neznamená najskúsenejší. ;-) UT2004 hrávam iba od augusta 2005 po výraznom upgrade kompu a pripojení k DSL. Predtým som hrával HL, MOHAA, COD – všetko singleplayer. Veľmi rád vytiahnem Link Gun s heslom "Everyting burns", najmä ak má súper čo len trochu naštrbené zdravie. Nepohrdnem ale ani dobre umiestnenou strelou z Lightning Gunu alebo zásahom s Flakom či Raketami. Neznášam všetko, čo je BIO hazard a radšej sa mu z diaľky vyhýbam. Často hrám telo na telo, čo sa mi ale niekedy nevypláca a likvidujem spolu so súperom aj sám seba. :-)) Som skôr tímový hráč a rád hrávam TDM, ONS alebo BR. Ak ale má niekto chuť zahrať si 4FUN, rád si to s ním rozdám aj v klasickom DM.

Vstup do Fan klanu 47

Náš klan pozostáva z noobov, takže je asi zbytočné tu definovať nejaké kruté podmienky na vstup do klanu. Ale aby to zase bola nejaká sranda, rozhodol som sa spísať, čo by mal nový klan-mate vedieť. Zrejme to nebudú vedieť všetci starí členovia, ale je potrebné zvyšovať úroveň – takže nech to aspoň tí noví vedia. :-)

V prvom rade je vstup do klanu otázkou nejakého času – pár týždňov. Klan je nie len spoločenstvo hráčov, ale aj ľudských osobností. To posledné, čo by sme si želali, je, aby sme mali v spoločnosti niekoho arogantného, niekoho, s kým sa nedá vyjsť. Hráme radi UT2004 – hráme preto, aby bola zábava. Nervy v klane nepotrebujeme. :-))) Zväčša náš klan pozostáva z dospelých ľudí – vyžadujeme nejakú rozumnú úroveň komunikácie. Samozrejme sú aj rozumní násťroční ľudia (pamätám si na seba :-)), no a vtedy snáď spravíme výnimku. :-)

Ďalej sú tu technické požiadavky na úroveň adepta o členstvo v klane:

Náš klan je tu síce len pre srandu, ale neznamená to, že chceme lamiť do konca svojho života. S uchádzačom si zahráme pár hier (ja určite rád). Uchádzač by mal do tímu niečo priniesť – okrem jedného kusu hráča by to mala byť aj nejaká pridaná hodnota. Nový hráč by mal povzniesť priemer tímu o čosi vyššie. (Keď toto píšem, je december 2005, a mňa napadá, že by nový hráč mal byť lepší ako Maslenka47. :-))

Posledná podmienka sa týka technického vybavenia. Člen musí mať možnosť používať TeamSpeak počas hrania UT2004. A samozrejme preto musí mať aj mikrofón. TeamSpeak server sa u nás vždy nájde, takže ak máte pochybnosti, vieme to vyskúšať. :-)

Stránka Fan klanu 47 – misia

Na tejto stránke si kladieme za úlohu dodávať zaujímavé informácie o mapách, trikoch, postupoch pre začiatočníkov a pokročilých. Najbežnejším spôsobom bude kratších článkov na úvodnej stránke. Články sa zameriavajú na rôzne aspekty máp, predstavujú mapy, ukazujú možné triky alebo sa filozoficky zamýšľajú, ako je možné v hre napredovať.

Dlhodobým cieľom je spísanie konzistentného (nie však všeobjímajúceho) sprievodcu hrou. Je otázne, či sa to podarí alebo skôr migrujeme na UT2007. :-)

Doplnkovým cieľom je propagácia tejto stránku tak, aby slúžila svojmu účelu.

Corporate identity, logá, ...

Ak už máme nejakú značku, treba sa jej trochu venovať. Takže v skratke:

Zoznam existujúcich log:

FK47 Logo Fan klan 47 plné logo
FK47 Logo Fan klan 47 alternatívne 100x100 JPG logo pre potreby ESL
FK47 Logo Fan klan 47 duo A subteam alternatívne 100x100 JPG logo pre potreby ESL

Be RED or BLUE – 47'll kill you!