| Správy (archív) | Sprievodca/návod | Liga | Linky | O klane 47 (en) | ...späť na Virgovu stránku
gradient Fan Liga 47: | O Lige | 1on1 | TDM 2on2 | pravidlá | kontakty | všetky zápasy
Fan Liga 47 logo

Informácie o Lige, jej pravidlách, ako aj kompletnú históriu zápasov a sezón môžete nájsť na jednotlivých podstránkach, ktoré sú prístupné v menu Fan Ligy (vyššie pod hlavným menu). Nakoľko sa liga rozdelila na viacero disciplín (je viac tabuliek), táto stránka neprináša žiadne výsledky – tie si treba nájsť na stránke konkrétnej ligy/skupiny. V aktuálnej sezóne prebiehajú tieto ligy:

Sezóna 2006-II

Zapisovanie do sezóny potrvá do 20. 4. 2006.

Hlavná časť sezóny trvá od 1. 4. 2006 do 31. 5. 2006. Za ten čas treba odohrať s každým súperom vo svojej skupine DVA zápasy. Na ligu netreba orig. CD kľúč, ak hráte na serveroch, ktoré ho nevyžadujú. K dispozícii sú vám tieto slovenské servery:

Sezóna 2006-I bola uzavretá

Pozri všetky zápasy sezóny 2006-I.

O Fan Lige 47

Fan Liga 47 je UT2004 liga hraná len pre zábavu (bez cien), v ktorej sa stretávajú hráči a tímy rôznych úrovní. Je teda možné, že dostanete škaredú nakladačku, ale je pravdepodobné, že si aj zahráte. Pridaná hodnota ligy je len v tom, že vidíte, ako sa hráči alebo tímy pohybujú v tabuľke a ako hrali s inými súpermi. Hrať pre zábavu samozrejme môžete aj bez ligy, ale prečo sa nestretnúť a nenechať to aj "zmerať"? :-)))

Liga je určená výhradne pre slovenských hráčov ľubovoľných úrovní. Prebieha v trojmesačných sezónach. Prvé dva mesiace sezóny by mali byť odohraté všetky vzájomné zápasy, posledný mesiac sezóny bude chillout (oddych). Posledný mesiac sezóny si navyše vyhradzujem na konsolidáciu ligy, prípadné dohrávky totálnych oneskorencov a ešte uvažujem aj o finálovom viackolovom súboji (to sa vyjasní, času je dosť).

Zapisovanie do sezóny a konkrétnej ligy (k duelovej pribudla 2on2) bude vždy ohlásené na hlavnej stránke v správach. Ak sa chcete zapísať, pošlite mail na virgo47 -zavináč- gmail.com. Do predmetu správy napíšte Fan Liga 47 – tento predmet používajte vždy, ak mi píšete čokoľvek, čo súvisí s ligou! Do tela uveďte, že sa zapisujete do sezóny a uveďte svoj nick a UIN (číslo na ICQ). Mailová adresa a UIN bude rozposlané každému v skupine – ak chcete na tieto účely iný mail než ten, z ktorého píšete, uveďte aj požadovanú mailovú adresu do tela správy. Sezóny začínajú k prvému dňu mesiacov január, apríl, júl a október. Na začiatku ligy sa postarám o rozposlanie kontaktov medzi hráčmi.

Určite si preštudujte Pravidlá ligy!

História

Fan liga 47 začínala ako duelová liga s jednou skupinou v októbri 2005. Prvá sezóna niesla označenie 2005-IV (štvrtý kvartál 2005) a prihlásilo sa do nej 24 hráčov, pričom po postupnom vyraďovaní tých neaktívnych (a pár dobrovoľných odstupoch) ukončilo prvú sezónu 17 hráčov. Vďaka lige sa stretlo množstvo hráčov, ktorí by na seba inak nenarazili, takže svoju primárnu úlohu – rozhýbať ľady v slovenskej UT komunite – liga určite splnila.

Be RED or BLUE – 47'll kill you!